22مهر ماه 1398 حوالی 9:50 دقیقه شب،

مصادف شد با اولین همکاری من با برنامه گئجه لر!heart

در شبکه استانی سهند آذربایجانشرقی.

عنوان برنامه: گئجه لر

تهیه کننده: جمال پورفرج

کارگردان: محمد ندیمی

مجریان ایام دوشنبه: اکبر رنجبر - هانیه مهدوی کیا

دانلود با کیفیت 320 - 12.22 مگابایت

اجرای هانیه مهدوی کیا - 1398/7/22

پ.ن1:شاید برخی عزیزان در جریان نباشن و بگن که یه دختر ساله چطوری تونسته به برنامه راه پیدا کنه.indecision بنده پارسال توی مسابقه ی مجریگری استان، نفر اول شدمangel و جناب آقای پورفرج، مجری برنامه گئجه لر،طبق قولی که در آنتن زنده داده بودن،wink نفرات اول تا سوم رو به عنوان مجری برنامه خودشون، یعنی گئجه لر (شب ها) وارد عرصه کردن.

پ.ن2: به جرئت میشه گفت که مجریگری، اونم توی یه برنامه ی زنده، از کار کردن توی معادن سخت تر نباشه، آسون تر هم نیست. واقعا دشواره!surpriseخصوصا برای من که با این سن کم، بخشی از مسئولیت یک برنامه ی تلویزیونی رو برعهده دارم. اما وقتی به مردم و کسایی که ما رو تماشا میکنن، فکر می کنم،blush انرژی میگیرم و دوست دارم که وقتم رو، بیشتر از این باهاشون بگذرونم.smiley

پ.ن3: هر بار بعداز تموم شدن برنامه، کلی ناراحت میشمو با خودم میگم که اجرام اصلا لایق مردممون نبودcrying اما وقتی ویدیوهای اجرام رو نگا میکنم نظرم عوض میشه.laugh اگه ایرادی توی اجراهای من دیدین، اون رو به پای جوانی و کم تجربگی بذارین.

گئجه لر | هانیه مهدوی کیا

کسب درآمد با نویسندگی!

چگونه به یک نویسنده ماهر تبدیل شویم؟

برنامه ,  ,گئجه ,رو ,توی ,لر ,گئجه لر ,هانیه مهدوی ,مهدوی کیا ,  پ ,برنامه گئجه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چیبین Black Music رویت بلاگ | آموزش تخصصی رویت مطالب گردشگری و توریستی Technology and lifestyle خرید و فروش کفتر کاکل به سر زندگی سالم دکتر حسن خیری سیستمهای سرمایشی و گرمایشی ارزان ترین و محبوب ترین فروشگاه محصولات آرسی کشور